Personal

Antúnez, Jordi auxiliar de serveis
Balant, Manica investigadora predoctoral manica.balant@ibb.csic.es
Belzunce, Jose Antonio bibliotecari antonio.belzunce@ibb.csic.es
Ceballos, Carmen neteja
Farràs, Eduard tècnic d’herbari efarras@bcn.cat
Galbany, Mercè professora titular UAB (UA-CSIC) merce.galbany@uab.cat
Garcia, Sònia investigadora Ramón y Cajal soniagarcia@ibb.csic.es
Garcia-Jacas, Núria investigadora científica / cap de departament ngarciajacas@ibb.csic.es
Garnatje, Teresa científica titular / directora de l’IBB tgarnatje@ibb.csic.es / direccion.ibb@csic.es
Gavioli, Laura investigadora predoctoral lgavioli.bcn@gmail.com
Gras, Airy investigadora predoctoral airy.gras@ibb.csic.es
Gutiérrez, Maria Luisa tècnica de laboratori luisa.gutierrez@ibb.csic.es
Herrando, Sònia investigadora predoctoral sonia.herrando@ibb.csic.es
Hidalgo, Oriane científica titular oriane.hidalgo@ibb.csic.es
Ibáñez, Neus conservadora / investigadora / cap de departament nibanez@ibb.csic.es
López Alvarado, Javi investigador postdoctoral UAB (UA-CSIC) Javier.Lopez.Alvarado@uab.cat
López-Pujol, Jordi científic titular jlopezpu@gmail.com / jlopez@ibb.csic.es
Martín, Joan professor titular UB (UA-CSIC) jomartinv@ub.edu
Martín, Rafa investigador predoctoral  ginkopsida@gmail.com
Masip, Joan Carles tècnic de biblioteca jmasipa@bcn.cat
Massó, Sergi investigador predoctoral sergimasso@gmail.com
Montes-Moreno, Noemí documentalista / investigadora postdoctoral nmontes@ibb.csic.es
Muñiz, Diana documentalista / investigadora postdoctoral dmunizpe@gmail.com
Nualart, Neus conservadora / investigadora / vicedirectora nnualart@ibb.csic.es
Pallàs, Jordi tècnic d’herbari jpallass@bcn.cat
Pasqual, Joan Pere estudiant de màster joanpere.pascual@ibb.csic.es
Pellicer, Jaume investigador Ramón y Cajal jaume.pellicer@ibb.csic.es
Queralt, Barbara auxiliar de serveis
Romo, Àngel Maria científic titular a.romo@ibb.csic.es
Roquet, Cristina investigadora postdoctoral UAB (UA-CSIC) Cristina.Roquet@uab.cat
Rodríguez, Roi tècnic de laboratori roirgonzalez@ibb.csic.es
Sáez, Llorenç professor titular UAB (UA-CSIC) llorens.saez@uab.cat
Silva, Carlos habilitat pagador carlos.silva@ibb.csic.es
Susanna, Alfonso investigador científic asusanna@ibb.csic.es
Talavera, Gerard investigador Ramón y Cajal gerard.talavera@ibb.csic.es
Vallès, Joan catedràtic de botànica UB (UA-CSIC) joanvalles@ub.edu
Veny, Miquel conservador col·leccions científiques del viver mvenym@bcn.cat
Vilatersana, Roser científica titular vilatersana@ibb.csic.es
Vitales, Daniel investigador postdoctoral daniel.vitales@ibb.csic.es
Zárate, Ángela gerent angela.zarate@ibb.csic.es / gerencia.ibb@csic.es

UA = Unitat Associada