Personal

Amorós, Xavier estudiant de grau
Antúnez, Jordi auxiliar de serveis
Balant, Manica investigadora predoctoral manica.balant@ibb.csic.es
Belzunce, Jose Antonio bibliotecari antonio.belzunce@ibb.csic.es
Besolí, Neus estudiant de màster
Blanco, Carme tècnica de laboratori carme.blanco@ibb.csic.es
Bosch, Arnau tècnic del projecte LIFE arnaubosch@hotmail.com
Cardoso, Anabela tècnica de recerca anabela.cardoso@csic.es
Castillo, Òscar estudiant de màster
Ceballos, Carmen neteja
Cuscó, Joan estudiant de màster
Fernández, Pol investigador predoctoral pol.fernandez@csic.es
Galbany, Mercè professora titular UAB (UA-CSIC) merce.galbany@uab.cat
Garcia-Berro, Aurora investigadora predoctoral aurora.garcia@ibb.csic.es
Garcia, Sònia investigadora Ramón y Cajal soniagarcia@ibb.csic.es
Garcia-Jacas, Núria investigadora científica / cap del departament de Biodiversitat ngarciajacas@ibb.csic.es
Garnatje, Teresa científica titular / directora de l’IBB tgarnatje@ibb.csic.es / direccion.ibb@csic.es
Gavioli, Laura documentalista / investigadora predoctoral lgavioli.bcn@gmail.com
Gómez, Mario estudiant de grau
Gómez-Bellver, Carlos coordinador tècnic del projecte LIFE carlosmiguel.gomez@ibb.csic.es
Gómez-Zurita, Jesús científic titular j.gomez-zurita@ibb.csic.es
Gutiérrez, Maria Luisa tècnica de laboratori luisa.gutierrez@ibb.csic.es
Hidalgo, Oriane científica titular oriane.hidalgo@ibb.csic.es
Ibáñez, Neus conservadora de l’herbari BC/ cap del departament de Col·leccions Científiques nibanez@ibb.csic.es
López Alvarado, Javi investigador postdoctoral UAB (UA-CSIC) Javier.Lopez.Alvarado@uab.cat
López-Pujol, Jordi científic titular jlopezpu@gmail.com / jlopez@ibb.csic.es
Marrugat, Mireia estudiant de grau
Martínez, Javier estudiant de grau
Martorell, Alejandro tècnic d¡herbari amartorelll@bcn.cat
Masip, Joan Carles tècnic de biblioteca jmasipa@bcn.cat
Melero, Roser gestora del projecte LIFE mroser.melero@ibb.csic.es
Montes-Moreno, Noemí documentalista / investigadora postdoctoral nmontes@ibb.csic.es
Moreyra, Lucía investigadora predoctoral luciad.moreyra@ibb.csic.es
Nualart, Neus conservadora / investigadora / vicedirectora nnualart@ibb.csic.es
Palahí, Aleix investigador predoctoral aleix.palahi@csic.es
Papamichail, Alexandra estudiant d’Erasmus
Pascual, Joan Pere estudiant de doctorat
Pellicer, Jaume investigador Ramón y Cajal jaume.pellicer@ibb.csic.es
Pérez, Iván investigador predoctoral iperez@ibb.csic.es
Pérez-Prieto, David documentalista perezprieto@hotmail.com
Platania, Leonardo investigador predoctoral leonardo.platania@csic.es
Pokorny, Lisa investigadora postdoctoral pokorny@ibb.csic.es
Queralt, Barbara auxiliar de serveis
Romo, Àngel Maria científic titular a.romo@ibb.csic.es
Rodríguez, Roi técnico del proyecto LIFE roirgonzalez@ibb.csic.es
Roquet, Cristina investigadora postdoctoral UAB (UA-CSIC) Cristina.Roquet@uab.cat
Rull, Valentí investigador científic vrull@ibb.csic.es
Sáez, Llorenç professor titular UAB (UA-CSIC) llorens.saez@uab.cat
Silva, Carlos habilitat pagador carlos.silva@ibb.csic.es
Susanna, Alfonso investigador científic asusanna@ibb.csic.es
Talavera, Gerard científic titular gerard.talavera@ibb.csic.es
Tol, Henk estudiant de màster
Vallès, Joan catedràtic de botànica UB (UA-CSIC) joanvalles@ub.edu
Veny, Miquel conservador col·leccions científiques del viver mvenym@bcn.cat
Vilatersana, Roser científica titular vilatersana@ibb.csic.es
Vitales, Daniel investigador postdoctoral daniel.vitales@ibb.csic.es
Zárate, Ángela gerent angela.zarate@ibb.csic.es / gerencia.ibb@csic.es

UA = Unitat Associada