Personal

Antúnez, Jordi auxiliar de serveis
Balant, Manica investigadora predoctoral manica.balant@ibb.csic.es
Bas, Ignasi gerencia
Belzunce, Jose Antonio bibliotecari antonio.belzunce@ibb.csic.es
Bosch, Arnau tècnic de projecte LIFE arnau.bosch@csic.es
Cardoso, Anabela assistent de recerca anabela.cardoso@csic.es
Castillo, Òscar tècnic de projecte oscar.castillo@ibb.csic.es
Ceballos, Carmen neteja
Díaz, Gemma estudiant en pràctiques
Fernández, Pol investigador predoctoral pol.fernandez@csic.es
Galbany, Mercè professora titular UAB (UA-CSIC) merce.galbany@uab.cat
Garcia-Berro, Aurora investigadora predoctoral aurora.garcia@ibb.csic.es
Garcia, Sònia investigadora Ramón y Cajal soniagarcia@ibb.csic.es
Garnatje, Teresa científica titular tgarnatje@ibb.csic.es
Gavioli, Laura documentalista / investigadora predoctoral
Gómez-Bellver, Carlos coordinador tècnic de projecte LIFE carlosmiguel.gomez@ibb.csic.es
Gómez-Zurita, Jesús científic titular / director j.gomez-zurita@ibb.csic.es / direccion.ibb@csic.es
Hidalgo, Oriane científica titular oriane.hidalgo@ibb.csic.es
Ibáñez, Gara estudiant en pràctiques
Ibáñez, Neus conservadora de l’herbari BC/ cap del departament de Col·leccions Científiques nibanez@ibb.csic.es
López Alvarado, Javier investigador postdoctoral UAB (UA-CSIC) Javier.Lopez.Alvarado@uab.cat
López, Roger investigador predoctoral roger.lopez@ibb.csic.es
López-Pujol, Jordi científic titular jlopez@ibb.csic.es
Masip, Joan Carles tècnic de biblioteca jmasipa@bcn.cat
Melero, Roser gestora de projecte LIFE mroser.melero@ibb.csic.es
Millan, Ignacio gerencia ignacio.millan@ibb.csic.es
Moreyra, Lucía investigadora predoctoral luciad.moreyra@ibb.csic.es
Nualart, Neus conservadora / investigadora / vicedirectora nnualart@ibb.csic.es
Pascual, Joan Pere investigador predoctoral joanpere.pascual@ibb.csic.es
Pellicer, Jaume investigador Ramón y Cajal jaume.pellicer@ibb.csic.es
Pérez-Lorenzo, Iván investigador predoctoral iperez@ibb.csic.es
Pérez-Prieto, David documentalista
Peris, David investigador Ramón y Cajal david.peris@ibb.csic.es
Queralt, Barbara auxiliar de serveis
Rezola, Uxue tècnica de comunicació uxue.rezola@ibb.csic.es
Romo, Àngel Maria científic titular a.romo@ibb.csic.es
Roquet, Cristina investigadora postdoctoral UAB (UA-CSIC) Cristina.Roquet@uab.cat
Sáez, Llorenç professor titular UAB (UA-CSIC) llorens.saez@uab.cat
Susanna, Alfonso investigador científic asusanna@ibb.csic.es
Talavera, Gerard científic titular gerard.talavera@ibb.csic.es
Valenzuela, Laura tècnica de laboratori laura.valenzuela@ibb.csic.es
Vallès, Joan catedràtic de botànica UB (UA-CSIC) joanvalles@ub.edu
Veny, Miquel conservador col·leccions científiques del viver mvenym@bcn.cat
Vitales, Daniel investigador postdoctoral daniel.vitales@ibb.csic.es
Zárate, Ángela gerent angela.zarate@ibb.csic.es / gerencia.ibb@csic.es

UA = Unitat Associada